Witaj na naszym kawowym blogu!

Dlaczego warto wybrać mydło w piance dla swojego lokalu gastronomicznego?

mydło w piance

Jednym z najbardziej newralgicznych miejsc w restauracjach są łazienki i toalety. Jak utrzymać czystość w sanitariatach, z których codziennie korzysta dziesiątki, a czasem setki osób? Z pewnością nie jest to zadanie łatwe, ale nie jest też niewykonalne. Warto tylko już na początku naszej działalności zadbać o dwie podstawowe kwestie. Jest to właściwie przygotowana organizacja prac porządkowych oraz dobór odpowiednich produktów do sprzątania i artykułów higienicznych. Jeśli przypilnujesz tego, możesz spokojnie zająć się mnóstwem innych prac, których w restauracji nigdy nie zabraknie.

Dlaczego tak ważna jest dobra organizacja pracy?

Myśląc o własnej restauracji najbardziej skupiamy się na pomyśle na menu, na kwestiach ciekawego menu, pomysłowego wnętrza i przyciągającej uwagę reklamie. Tymczasem, te wszystkie oczywiście istotne rzeczy, nie dadzą nam gwarancji sukcesu, jeśli nie zadbamy o fundament – czyste i higieniczne miejsce do pracy dla kucharzy oraz estetyczną i zadbaną pod takim samym względem salę konsumpcyjną. Czystość i higiena w restauracji to zarówno kwestia wrażenia, jakie zrobimy na kliencie, jak i kwestia zapewnienia wszystkim, gościom i pracownikom, bezpieczeństwa dla ich zdrowia. Łazienki wymagają od nas zatem regularnego sprzątania, jak i wyposażenia w dobrej jakości artykuły higieniczne – najlepiej sprawdzają się tu ręczniki papierowe zz oraz mydło w piance i ładnie pachnące odświeżacze powietrza.

mycie rąk mydłem w piance

Skuteczne i delikatne mydło piankowe idealnie sprawdzi się w restauracji

Dziś niemal każdy klient odwiedzający Twój lokal wystawia na jego temat ocenę w sieci, czy to w serwisie Google czy w social mediach. Zwróć uwagę, że przed wyborem miejsca na posiłek zazwyczaj sprawdzasz ten lokal i opinie o nim w sieci. Nie ma tu zatem miejsca na wpadki, a czystość i higiena są jednym z najsurowiej ocenianych elementów. Łazienki dla gości muszą zapewnić im komfort i wygodę oraz możliwość odświeżenia się przed posiłkiem lub umycia rąk po nim. Niezbędne produkty do zadbania o to oraz mydło do dozowników pianowych znajdziesz w hurtowni online Higiena24.com i zamówisz wygodnie z dostawą do firmy. Klienci bardzo lubią mydło w piance oraz ręczniki składane, bo są one po prostu wygodne w użyciu. Delikatne mydło w pianie sprawdzi się z powodzeniem w każdym lokalu.

Mydło-pianka i ręcznik papierowy to wygodny i ekonomiczny duet

Dostępne w hurtowni środków higienicznych online Higiena24.com mydło w piance nie tylko jest bardzo lubiane przez gości, ale także wygodne do uzupełniania i ekonomiczne. Delikatne dla skóry mydło w piance zawiera komfortowe dla naszego ciała składniki myjące, które zapewniają odpowiedni poziom higieny, ale przy okazji nawilżają naszą skórę. W duecie z dobrej jakości ręcznikami zz mydło w piance ułatwi gościom odświeżenie się przed posiłkiem i właściwe umycie rąk. Mydło piankowe nie zużywa się tak szybko, jak to zwykłe, dlatego rzadziej trzeba będzie je uzupełniać. Dobierz do niego odpowiedni dozownik i wybierz spośród wielu ciekawych zapachów, a Twoja łazienka dla gości będzie Twoją wizytówką.

Artykuł partnera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły
Skin cycling czyli najnowszy trend w pielęgnacji twarzy

Skin cycling czyli najnowszy trend w pielęgnacji twarzy

Jeśli zastanawiasz się, jak intensywnie zadbać o skórę zaledwie w cztery dni, to musisz poznać…
Sukienki maxi na lato - wybierz model i dobierz do niego dodatki

Sukienki maxi na lato - wybierz model i dobierz do niego dodatki

Sukienki maxi na lato to jeden z najbardziej pożądanych i uniwersalnych elementów garderoby w czasie…
Złota biżuteria – elegancja na każdą okazję

Złota biżuteria – elegancja na każdą okazję

Złota biżuteria od wieków stanowi symbol luksusu, prestiżu i elegancji. Jej ponadczasowy urok sprawia, że…