Witaj na naszym kawowym blogu!

Najlepsze laptopy do pracy zdalnej z kawiarni

Nie ulega wątpliwości, że coraz większa liczba osób decyduje się na podjęcie pracy zdalnej lub hybrydowej. Jej wykonywania jest możliwe z różnego rodzaju miejsc takich jak m.in. kawiarnia. Na jakie kwestie przy wyborze laptopa warto zwrócić uwagę, by zapewnić sobie jeszcze bardziej wygodną, a zarazem wydajną pracę?

Dlaczego wybór odpowiedniego sprzętu do pracy zdalnej jest niezwykle istotny?

W przypadku pracy zdalnej wybór właściwego laptopa jest szczególnie istotny. W tym wypadku stanowi on podstawowe narzędzie pracy. Wybrany sprzęt powinien zapewniać wysoki komfort pracy i gwarancje bezpieczeństwa. Z tego względu warto zwrócić uwagę na modele, które emituje w ograniczonym stopniu szkodliwe dla zdrowia oczu światło niebieskie (HEV). Warto zadbać o to by praca z wykorzystaniem sprzętu elektronicznego przez wiele była w miarę możliwości jak najmniej męcząca. Pracę zdalną wykonują często profesjonaliści. W przypadku grafików czy programistów odpowiednie parametry powinny być idealnie dostosowane do specyfiki czynności wykonywanych w ramach obowiązków służbowych.

Czym powinien cechować się laptop idealny do pracy zdalnej w takich miejscach jak kawiarnia?

W przypadku osób preferujących pracę zdalną z takich miejsc jak kawiarnia, jedną z najistotniejszych kwestii jest bateria pozwalająca na długotrwałą pracę bez podłączenia ładowarki. Nieprzerwana praca powinna być możliwa przez co najmniej 7 godzin. Dostęp do wysokiej jakości kamery i mikrofonu to też duże udogodnienie, które doskonale sprawdzi się podczas wideokonferencji czy zdalnej pracy zespołowej. Warto również, aby mikrofon miał opcje wygłuszania hałasu. Dzięki temu możliwe będzie komfortowe połączenie ze współpracownikami z dowolnego miejsca, nawet tego nieco bardziej zatłoczonego. Inną niezwykle istotną kwestią w przypadku pracy zdalnej jest lekkość i poręczność danego modelu. Dzięki temu sprzęt będzie sprawnie transportowany do zarówno mniej, jak i bardziej odległego miejsca. Warto również wziąć pod uwagę na tak istotne kwestie, jak odpowiedni poziom wydajności, szybki procesor, dostosowaną do potrzeb pamięć RAM, a także atrakcyjny wizualnie design produktu.

Huawei Matebook – czy takie modele dobrze sprawdzą się do pracy zdalnej poza domem?

Wśród Matebooków Huawei można znaleźć modele doskonale przystosowane do pracy zdalnej zarówno z domu, jak i z przestrzeni miejskiej. Doskonałą propozycją przystosowaną do wymagań takich użytkowników jest m.in. Huawei MateBook X Pro. Wśród licznych zalet tego produktu w kontekście pracy zdalnej w takich miejscach jak np. kawiarnia, można wymienić przede wszystkim lekkość i kompaktowość tego urządzenia. Warto podkreślić, że sprzęt ten waży jedynie 1,26 kilogramów. Dzięki temu przemieszczanie się z nim po przestrzeni miejskiej może być niezwykle komfortowe. Na zewnątrz mogą panować niesprzyjające warunki świetlne. Z tego względu ogromnym atutem tego urządzenia jest odbijanie 60% mniejszej ilości światła w stosunku do standardowych modeli. Model ten ma również przyznany certyfikat TÜV Rheinland Eye Comfort 3.0, co świadczy o tym, że urządzenie ma zapewnić oczom komfort nawet podczas wielogodzinnej pracy przed komputerem. Istotną kwestią jest również niezwykle wydajna bateria pozwalająca na prace bez dostępu do prądu przez nawet 10 godzin.


Materiał promocyjny mediaexpert.pl

Średnia ocena - 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły
Kawa dla ciśnieniowców - jaką pić i czy jest to bezpieczne?

Kawa dla ciśnieniowców - jaką pić i czy jest to bezpieczne?

Kawa dla ciśnieniowców od lat budzi spore kontrowersje. Wielu twierdzi, że znacznie podwyższa ciśnienie i…
Kawa z topinamburu - jakie są jej właściwości i czy warto ją pić?

Kawa z topinamburu - jakie są jej właściwości i czy warto ją pić?

Topinambur jest rośliną bulwiastą, która swoim wyglądem przypomina imbir. Zamiennie nazywana jest słonecznikiem bulwiastym, a…
Czym jest latte art i od czego powinno się zacząć?

Czym jest latte art i od czego powinno się zacząć?

Sztuka latte art polega na wykonywaniu rysunków na spienionym mleku. Wzory tworzy się na powierzchni…

Ciasteczka do kawki

prosimy o zapoznanie się z treścią i wyrażenie zgody:

Zgadzam się na przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies, jak też na przetwarzanie w celach analizy moich zachowań w niniejszym Serwisie moich danych osobowych, zapisywanych w tych plikach, pozostawianych przeze mnie w ramach korzystania z Serwisu przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej przy ul. Legionów 26/28 oraz jego Zaufanych partnerów. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Naciśniecie przycisku „Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub [x] w tym oknie informacyjnym, oznacza zgodę. Zgoda na przetwarzanie danych w ww. celu może być w każdej chwili cofnięta poprzez link umieszczony w Polityce Prywatności.