Witaj na naszym kawowym blogu!

Hulajnogi elektryczne i e-rowery – zalety

Hulajnogi elektryczne i e-rowery
Grono użytkowników elektryków nieustannie się powiększa, a elektrycznych rowerów lub hulajnóg stale przybywa. Dzieje się tak ze względu na liczne zalety takich pojazdów. Grono użytkowników elektryków nieustannie się powiększa, a elektrycznych rowerów lub hulajnóg stale przybywa. Dzieje się tak ze względu na liczne zalety takich pojazdów. Sprawdź, dlaczego hulajnogi elektryczne i e-rowery zyskują tak dużą popularność!

Czy warto kupić hulajnogę elektryczną?

Jak najbardziej! Przede wszystkim ze względu na jej ekonomiczny i ekologiczny charakter. Hulajnogi elektryczne są zasilane energią elektryczną, dzięki czemu nie wymagają tankowania. Ich ładowanie polega na podpięciu do prądu przy użyciu ładowarki. Rzadko też się psują, więc nie wymagają tak częstych wizyt u mechanika. Ponadto, koszt ładowania takiego pojazdu wlicza się w opłaty za prąd, które tak czy siak będziemy musieli uiścić. Brak opłat za paliwo i u mechanika to niewątpliwy plus, który na pewno zostanie odczuty. O ile cena samego elektrycznego pojazdu jest nieco wyższa niż tradycyjnych jednośladów, to zalety użytkowania, w tym niski koszt eksploatacji, wynagradzają jednorazowy większy wydatek! Poruszanie się elektryczną hulajnogą właściwie nie wymaga od nas żadnego wysiłku – wystarczy ją naładować, uruchomić, odepchnąć się od ziemi i już! W przypadku zwykłej hulajnogi co jakiś czas musimy odpychać się od nawierzchni, co bywa uciążliwe.

KAM_6438_2.jpg

Zalety hulajnóg elektrycznych

Hulajnogi elektryczne są ekologiczne, ponieważ nie wytwarzają spalin i tym samym przyczyniają się do ograniczenia emisji CO2 do atmosfery i wszelkich gazów cieplarnianych. Są także bardzo lekkie – ważą raptem kilka kilogramów, dzięki czemu można łatwo je wnieść do mieszkania lub domu. Łatwo się je składa, co jest szczególnie istotne, jeśli mamy mało miejsca w mieszkaniu. Hulajnogi elektryczne umożliwiają również oszczędzać czas – nie tracimy czasu na wizyty u mechanika. na stacji benzynowej, w korkach, zatłoczonej komunikacji miejskiej czy na przystanku w oczekiwaniu na tramwaj lub autobus. Nie jest to najlepszy środek transportu na jesień czy zimę, ale na wiosnę i lato – jak najbardziej!

Rower elektryczny

Sklep z hulajnogami elektrycznymi Electofun posiada w swojej ofercie nie tylko hulajnogi elektryczne, ale również e-biki. Rower elektryczny jest tak samo ekonomiczny i ekologiczny, jak e-hulajnogi. Co więcej, posiada system wspomagania, który odciąża użytkownika i pomaga mu w takich momentach, jak wjazd pod górę. Dzięki temu jazda takim rowerem jest znacznie prostsza i przyjemniejsza od poruszania się tradycyjnym rowerem bez wspomagania. Tym samym rower elektryczny świetnie sprawdzi się w przypadku osób starszych i o słabszej kondycji, ale tak naprawdę będzie idealny dla wszystkich! Artykuł sponsorowany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły
Jaka kawa w ciąży?

Jaka kawa w ciąży?

Wiele przyszłych mam zastanawia się czy może sięgnąć po filiżankę małej czarnej. Jeśli tak, to…
Kawa do gastronomii - wybierz najlepsze produkty do Twojego lokalu

Kawa do gastronomii - wybierz najlepsze produkty do Twojego lokalu

Dobra kawa z dobrego ekspresu to wizytówka nie tylko prestiżowej kawiarni, ale także cukierni, baru,…
Jak wykorzystać antyramę? Sprawdź 4 rewelacyjne pomysły!

Jak wykorzystać antyramę? Sprawdź 4 rewelacyjne pomysły!

Antyrama to rewelacyjna alternatywa dla ram aluminiowych czy drewnianych. Jest uniwersalna, dlatego z dużą łatwością…